Oferta Klubu

Zajęcia grupowe, treningi indywidualne, plany treningowe, siłownia. Poznaj pełną ofertę naszego klubu.
Treningi personalne

Trening indywidualny pozwoli postawić pierwsze kroki na siłowni. Trening personalny to coś więcej niż wejście na salę i liczenie powtórzeń. Każdy z nas ma indywidualny cel, który zamierza osiągnąć. Dzięki konsultacji oraz odpowiednio dobranym zestawie ćwiczeń droga do celu może okazać się o wiele efektywniejsza. Indywidualne podejście do klienta pozwoli trenować zgodnie z jego ograniczeniami oraz osobistymi założeniami. Skupić się na słabych punktach oraz doskonalić mocne strony. Korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń oraz metod treningowych opartych na doświadczeniu. Stawiamy przede wszystkim na efektywność i bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści, który potrafią tworzyć treningi indywidualne dostosowane do każdego klienta.

                                                                                                  Treningi w małych grupach

Treningi w małych 2-3-4 osobowych grupach. Mała grupa jest doskonałym rozwiązaniem pomiędzy treningiem personalnym, a zajęciami grupowymi. Mniejsza ilość osób pozwala trenerowi lepiej skupić się na korygowaniu podopiecznych, dostrzec błędy techniczne i na bieżąco je poprawiać. Doskonała opcja dla osób, które razem ze swoimi znajomymi/przyjaciółmi/rodziną chcą osiągnąć cel jednak zajęcia grupowe są dla nich zbyt wymagające. Wraz ze swoim partnerem treningowym motywacja do ćwiczeń jest dużo większa niż pojedynkę. Ustalony dzień i godzina dla kilku osób jest łatwiejsza do realizacji, wówczas już nie będzie wymówek.

  Treningi indywidualne/ małe grupy dla dzieci i młodzieży.

Dojrzewanie u dzieci i młodzieży jest bardzo trudnym okresem. Aktywność fizyczna jest bardzo często odsuwana na bok zamiast towarzyszyć dziecku w tym ważnym okresie. Pojawiają się wady postawy oraz problemy z ogólną sprawnością fizyczną. Treningi ukierunkowane są na korekcję wad postawy, wzmocnienie ciała, poprawę kondycji oraz wprowadzenie techniki ćwiczeń tak, aby dziecko samo potrafiło wykonywać ćwiczenia zarówno z ciężarem ciała jak i przyrządami na siłowni, sali, boisku czy w zaciszu własnego domu.

Treningi przygotowania fizycznego dla sportowców

Treningi przygotowania motorycznego dla sportowców. Elementy treningu siłowego jako matki wszystkich zdolności motorycznych powinny znaleźć się w każdym planie treningowym sportowców. Trening uzupełniający pod wybraną dyscyplinę sportu to nieodłączny element przygotowania zawodnika do startu/sezonu. Zajęcia pozwalają załatać słabe ogniwa sportowca tak, aby zmaksymalizować wyniki sportowe w swojej bazowej dyscyplinie.

Plany treningowe

Plany treningowe układane są indywidualne dla klienta. Każda osoba ma inny cel do zrealizowania. Może to byś osoba, która chce postawić pierwsze kroki na siłowni i poprawić swoją sylwetkę, osoba zaawansowana w treningu siłowym jednak borykająca się z brakiem progresu, a także zawodnik dla którego trening siłowy będzie stanowił tylko uzupełnienie do swojego treningu bazowego. Plan treningowy układany jest na podstawie konsultacji z trenerem oraz przeprowadzenia szeregu testów na pierwszy spotkaniu. Klient otrzymuje również kwestionariusz do uzupełnienia, aby łatwiej określić cel treningowy. Na podstawie testów, określonego celu i danych w kwestionariuszu oraz konsultacji trenera rozpisywany jest indywidualny plan treningowy. Klient otrzymuje dostęp do indywidualnego konta w aplikacji treningowej. Każde ćwiczenie posiada film instruktażowy, a ćwiczący ma stały kontakt z trenerem.

Zajęcia grupowe “Kształtowanie kobiecej sylwetki”

Zajęcia grupowe dla kobiet podzielone na 4-tygodniowe moduły. Każdy z nich składa się z 12 treningów, 3x w tygodniu. Treningi w pierwszej kolejności mają za zadanie nauczyć poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń uwzględniając całe ciało. Podczas nauki każda osoba otrzymuje swój plan treningowy i notuje swoje postępy, użyte ciężary/liczbę powtórzeń. Należy pamiętać, iż każdy ćwiczący progresuje w swoim tempie i zwiększane obciążenie czy modyfikacja ćwiczeń będzie kwestią indywidualną. W kolejnych modułach, gdy technika ćwiczeń jest dobrze opanowana łączymy ćwiczenia w zestawy, aby trening był bardziej wymagający. Ostatni z modułów to specjalizacja na pośladki, uda oraz brzuch czyli większą uwagę na treningu poświęcamy właśnie na te partie. Czas trwania zajęć 60min.

Zajęcia Cross Trening

Cross to trening o wysokiej intensywności ukierunkowany na wszechstronność, bazujący na ćwiczeniach funkcjonalnych, wielostawowych, czerpiący swoje wzorce ruchowe z takich dyscyplin jak: gimnastyka, podnoszenie ciężarów oraz sporty wytrzymałościowe.
Głównym założeniem tej formy treningu jest wszechstronność i rozwój sprawności ogólnej. Priorytetem jest kształtowanie jak największej ilości zdolności motorycznych. Podczas zajęć wykorzystywane są sztangi, kettlebell, hantle, skrzynie, drążki, piłki, skakanki, gumy itp. Na zajęcia mogą uczęszczać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Czas trwania zajęć to 60 min.

Siłownia

Czynna w godzinach funkcjonowania klubu. Dysponujemy dużą ilością nowoczesnego sprzętu pozwalającego na trening wszystkich partii ciała.

Strefa Cross

Posiadamy salkę do Cross treningu. Każdy amator treningu funkcjonalnego, z ciężarem własnego ciała oraz ze sprzętem do cross treningu będzie miał możliwość wykonać założony trening bez ograniczeń. Na salce znajdują się: drążki, skrzynie, piłki, skakanki,  konstrukcja do Cross treningu, liny, kółka gimnastyczne, worki bokserskie oraz sztangi i obciążenie do ćwiczeń dwuboju olimpijskiego.

Solarium

Posiadamy profilowane łóżko z hybrydowymi lampami. Opalaniu towarzyszy relaksująca muzyka oraz bryza.

W recepcji można dodatkowo nabyć preparaty do opalania.