Oferta Klubu

 

Zajęcia, treningi indywidualne, siłownia. Poznaj pełną ofertę naszego klubu.

 

Treningi personalne

Trening indywidualny pozwoli postawić pierwsze kroki na siłowni. Trening personalny to coś więcej niż wejście na salę i liczenie powtórzeń. Każdy z nas ma indywidualny cel, który zamierza osiągnąć. Dzięki konsultacji oraz odpowiednio dobranym zestawie ćwiczeń droga do celu może okazać się o wiele efektywniejsza. Indywidualne podejście do klienta pozwoli trenować zgodnie z jego ograniczeniami oraz osobistymi założeniami. Skupić się na słabych punktach oraz doskonalić mocne strony. Korzystamy ze sprawdzonych ćwiczeń oraz metod treningowych opartych na doświadczeniu. Stawiamy przede wszystkim na efektywność i bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści, który potrafią tworzyć treningi indywidualne dostosowane do każdego klienta.

 

 

 

Plany treningowe

Plany treningowe układane są indywidualne dla klienta. Każda osoba ma inny cel do zrealizowania. Może to byś osoba, która chce postawić pierwsze kroki na siłowni i poprawić swoją sylwetkę, osoba zaawansowana w treningu siłowym jednak borykająca się z brakiem progresu, a także zawodnik dla którego trening siłowy będzie stanowił tylko uzupełnienie do swojego treningu bazowego. Plan treningowy układany jest na podstawie konsultacji z trenerem oraz przeprowadzenia szeregu testów na pierwszy spotkaniu. Klient otrzymuje również kwestionariusz do uzupełnienia, aby łatwiej określić cel treningowy. Na podstawie testów, określonego celu i danych w kwestionariuszu oraz konsultacji trenera rozpisywany jest indywidualny plan treningowy. Wszystkie ćwiczenia, które zostaną zawarte w planie szczegółowo są omawiane i praktykowane pod okiem trenera podczas treningu personalnego. Pokaz i kontrola wykonywanych ćwiczeń jest nieodłącznym elementem planu.

 

 

Zajęcia Cross Trening

Cross to trening o wysokiej intensywności ukierunkowany na wszechstronność, bazujący na ćwiczeniach funkcjonalnych, wielostawowych, czerpiący swoje wzorce ruchowe z takich dyscyplin jak: gimnastyka, podnoszenie ciężarów oraz sporty wytrzymałościowe.
Głównym założeniem tej formy treningu jest wszechstronność i rozwój sprawności ogólnej. Priorytetem jest kształtowanie jak największej ilości zdolności motorycznych. Podczas zajęć wykorzystywane są sztangi, kettlebell, hantle, skrzynie, drążki, piłki, skakanki, gumy itp. Na zajęcia mogą uczęszczać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Czas trwania zajęć to 60 min.

 

 

Feel the Power

Zajęcia zawierające elementy treningu siłowego oraz HIIT . Połączenie tych aktywności fizycznych modeluje sylwetkę, poprawia kondycje, pomaga rozładować stres. Zajęcia skierowane dla kobiet w każdym wieku, które marzą o szczupłych udach, jędrnych pośladkach, smukłych ramionach i płaskim brzuchu. Czas trwania 45 min.

 

 

Siłownia

Czynna w godzinach funkcjonowania klubu. Dysponujemy dużą ilością nowoczesnego sprzętu pozwalającego na trening wszystkich partii ciała.

 

 

 

 

 

Strefa Cross

Posiadamy salkę do Cross treningu. Każdy amator treningu funkcjonalnego, z ciężarem własnego ciała oraz ze sprzętem do cross treningu będzie miał możliwość wykonać założony trening bez ograniczeń. Na salce znajdują się: drążki, skrzynie, piłki, skakanki,  konstrukcja do Cross treningu, liny, kółka gimnastyczne, worki bokserskie oraz sztangi i obciążenie do ćwiczeń dwuboju olimpijskiego.

 

 

Solarium

Posiadamy profilowane łóżko z hybrydowymi lampami. Opalaniu towarzyszy relaksująca muzyka oraz bryza.

W recepcji można dodatkowo nabyć preparaty do opalania.